nauka dla sportu | sport dla nauki

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową: Nauka dla sportu - Sport dla Nauki

Fotorelacja
o konferencji

Zaproszenie

Działając w imieniu Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodową Konferencję Naukową: Nauka dla Sportu – Sport dla Nauki, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2016 r. w Warszawie. Głównym organizatorem Konferencji jest Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.

Motywem przewodnim Konferencji będzie temat uwarunkowań zdolności wysiłkowej sportowców. Konferencja adresowana jest do środowiska naukowego, akademickiego i trenerskiego. Zapraszamy również fizjologów, fizjoterapeutów, trenerów przygotowania motorycznego oraz przedstawicieli związków sportowych. Mile widziani są młodzi pracownicy nauki i doktoranci. Organizacja Konferencji odbywa się w ramach projektu “Akademia Trenerska”, finansowanego dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki.

Łączy nas pasja do sportu!

Obrady naukowe, pokazy i warsztaty będą odbywały się w Sali Konferencyjnej i Laboratoriach Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.

Życzymy Państwu udanych  obrad i ciekawych dyskusji oraz miłych wspomnień z pobytu w stolicy Polski.

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego

dr Piotr Zmijewski
z-ca Dyrektora ds. badań i wdrożeń
Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy
Redaktor Naczelny Biology of Sport

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

dr Bartosz Krawczyński
Dyrektor
Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy

Łączy nas pasja do sportu!